MAGNESIUM B6+B12+FOLSÄURE 400 DIRECT X 20 BUSTINA - DOPPEL HERZ®

1,150 LEKË Ex Tax: 1,150 LEKË

Kodi i Produktit: 4009932001990

Brands DOPPEL HERZ

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

MAGNESIUM B6+B12+FOLSÄURE 400 DIRECT X 20 BUSTINA - DOPPEL HERZ®

Magnesiumi është një mineral thelbësor në trupin tonë. 

Ndihmon në mirëqënien mendore dhe fizike. Magnes Direkt ofron mënyrën më të lehtë të përdorimit dhe përmbush nevojen e trupit për Magnes gjatë një dite.

Përdorimi: Këshillohet një bustinë në ditë, e cila vendoset direkte në gojë.
Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha