FISIOSTATIN® 30 TAB + 15 TAB GRATIS - PHYTO GARDA

1,800 LEKË Ex Tax: 1,800 LEKË

Kodi i Produktit: 8051490300356

Brands PHYTO GARDA

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

FISIOSTATIN® 30 TAB + 15 TAB GRATIS - PHYTO GARDA

FISIOSTATIN®

Indikimet:

Shtesë ushqimore bazuar në orizin e kuq të fermentuar, ekstrakte të amarantit, çaj jeshil dhe koenzimë Q10. Amarant është i dobishëm për metabolizmin fiziologjik të kolesterolit, ndërsa çaji jeshil, përveç që promovon ekuilibrin e peshës së trupit, ka edhe veti antioksiduese. Nuk rekomandohet në shtatëzani.

1 tabletë në ditë mundësisht ndërmjet vakteve.

PAKETIMI:

Kuti me 30 tableta +15 tableta falas.

Etiketat: Kolesterol dhe Trigliceride, funksioni kardiovaskular


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha