PRIMADONNA® PLUS X 30 TABLETA - PHYTO GARDA

1,250 LEKË Ex Tax: 1,250 LEKË

Kodi i Produktit: 8051490300554

Brands PHYTO GARDA

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

PRIMADONNA® PLUS X 30 TABLETA - PHYTO GARDA

Për të luftuar çrregullimet e menopauzës

Indikimet:

Shtesë ushqimore bazuar në ekstrakte bimore, minerale dhe vitamina. Tërfili i kuq kundërshton çrregullimet e menopauzës. Kudzu së bashku me Hawthorn favorizon funksionalitetin e sistemit kardiovaskular dhe presionin e gjakut dhe Passionflora është i dobishëm në rast stresi për të promovuar mirëqenien mendore dhe gjumin. Seleni kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidues dhe në funksionimin normal të sistemit imunitar. Vitamina D3 kontribuon në thithjen normale të kalciumit dhe fosforit dhe në mirëmbajtjen e kockave normale.

METODA E PERDORIMIT:

1 tabletë në ditë mundësisht në mëngjes para mëngjesit.

PAKETIMI:

Kuti me 30 tableta.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha