ULTRA VITAMIN C 500 mg X 60 TAB - VITABIOTICS

1,200 LEKË Ex Tax: 1,200 LEKË

Kodi i Produktit: 5021265244041

Brands VITABIOTICS

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

ULTRA VITAMIN C 500 mg X 60 TAB - VITABIOTICS

rshkrimi i produktit

VITABIOTICS - Vitamina C 500 mg.

Përdorimi:

Të rriturit: përtypni 1 - 2 tableta në ditë. 

Të shoqërohen me lëngje.

Të Ruhet në mes 15ºC dhe 25ºC, të mbahet larg fëmijëve. 

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha