EPIMEDIUM POWERFUL X 5 BUSTINA - PËRZIERJE BIMORE AFRODIZIAKE PËR BURRA DHE GRA

3,000 LEKË Ex Tax: 3,000 LEKË

Kodi i Produktit: EPIMEDIUM

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

EPIMEDIUM POWERFUL X 5 BUSTINA 

PËRZIERJE BIMORE AFRODIZIAKE PËR BURRA DHE GRA

EPIDEMIUM
Suplement 100% herbal me veti afrodiziake. (Mjaltë lulesh, tribulus, gjëmb gomari, ginseng i kuq, serenoa repens, ginkgo biloba, shurup ceratonia siliqua, shurup mani i zi, xhinxher, alpinia officinarum, qumështe blete, polen, ekstrakt ceratonia siliqua.
Eshtë afrodiziak si për Burrat dhe për Gratë, do të thotë që mund të përdoret nga të dy gjinitë me rezultate të shkëlqyera.

Epimedium, me strukturën e mjaltit dhe majltin e luleve në përbërsit e saj , macun Epimedium është një produkt që kombinon epimediumin me dhurata të tjera te mrekullueshme të naturës sic janë: Pelte mbretërore, polen, qumësht blete ,xhenxhefill, xhensen , maka etj.
I gjithë ekstrakti bimor në përmbajtjen e tij ka një certifikatë analize sigurie.

Epimedium, suplement mrekullibërës i përftuar në formë pluhuri nga përpunimi i 13 bimëve të ndryshme me veti medicinale, ndihmon edhe në trajtimin dhe kurimin e një sërë sëmundjesh (nga dhimbja e kokës deri në kancerin e prostatës). Epimedium ju ndihmon ne forcimin dhe formimin e muskujve gjate palestrimit.

Përdorimi: 1 bustinë - Të merret e tretur me gjysëm gote ujë para aktivitetit seksual.

PS: Garantohet konfidencialiteti i përmbajtjes së pakos gjatë transportit dhe në dorëzim.

Transportuesi nuk e di përmbajtjen e pakos.
Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha