OMEGA 3 (1000 mg) X 60 KAPSULA - ILMA SHPK

1,500 LEKË Ex Tax: 1,500 LEKË

Kodi i Produktit: ILMA SHPK

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

OMEGA 3 (1000 mg) X 60 KAPSULA - ILMA SHPK

Një shtesë ushqyese e plotë dhe e ekuilibruar në acide yndyrore omega-3, e krijuar për njerëzit që nuk konsumojnë mjaftueshëm acide yndyrore thelbësore dhe yndyrna të mira për shkak të një diete për humbje peshe ose nga shkaqe të tjera.

Shumë e dobishme për shëndetin e zemrës, për uljen e kolesterolit dhe rritjen e imunitetit, për problemet e lëkurës dhe sistemit nervor.

Përdorimi: 1-3 herë në ditë pas ushqimit.

Fëmijët mbi 5 vjeç: 1 në ditë.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha