ELAXA X 20 KAPSULA - FORTEX

800 LEKË Ex Tax: 800 LEKË

Kodi i Produktit: 3800212713937

Brands FORTEX

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

ELAXA X 20 KAPSULA - FORTEX

- Ka efekt te bute laksativ dhe ndihmon jashteqitjen ne rastet e konstipacionit,

- Ndihmon metabolizimin dhe tretjen,

- Ndihmon floren gastrointestinale dhe qeteson stomakun.

Perdorimi: 1-2kapsula nedite ne mbremje, pas ushqimit.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha