COLERIS 800 X 30 TABLETA - ALTA NATURA

2,400 LEKË Ex Tax: 2,400 LEKË

Kodi i Produktit: 8050534215311

Brands ALTA NATURA

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

COLERIS 800 X 30 TABLETA - ALTA NATURA

COLERIS 800 është një supplement i përbërë nga orizi i kuq i fermentuar, ekstrakte të bimëve Berberis (Berberis Aristata DC), Cardo Mariano (Silybum Marianum G), Cassia nomame (Cassia mimosoides L.), në bashkëveprim me  Coenzimën Q10.
Monakolina K e orizit të kuq ndihmon në mbajtjen e nivelit normal të kolesterolit në gjak. Veprimi sinergjik i ekstrakteve të bimëve të tjera të perdorura në produkt (Berberis, Cardo mariano, Cassia Nomame) ndihmojnë tretjen dhe funksionin normal të mëlcisë si edhe metabolizmin e triglicerideve.
Vepron duke:

• Ul nivelin e kolesterolit në gjak
• Ul trigliceridet
• Përmirëson tretjen dhe funksionin hepatik

Përdorimi:

Këshillohet të merret një Tabletë në ditë, dhe të shoqërohet me shume ujë.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha