DR DOVA SHAMPOO WITH SEBOREGULAR HS (ROSEMARY) 320 mL

1,600 LEKË Ex Tax: 1,600 LEKË

Kodi i Produktit: 5200395015015

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

DR DOVA SHAMPOO WITH SEBOREGULAR HS (ROSEMARY) 320 mL

Shampo 100%  organike, bazuar në ekstraktin bimor të Rozmarinës. Produkt që ndalon në mënyrë të menjëhershme rënien e  flokëve. 

Stimulon qarkullimin e gjakut duke nxitur mbirjen e flokëve të rinj. 

Efikasitet të lartë në dëndësimin, fortësimin, purifikimin dhe hidratimin e fibrave    thellësi të flokëve. 
Balancon yndyrën dhe eleminon zbokthin.

Influencon shumë në rritjen e shpejtë të  flokëve në sajë të përbërësve bimore si Vitaminat B në kompleks, acidi Folik dhe Biotina . Përdoret në meshkuj dhe femra.
Nuk ka efekte anësore, pa parabene, pa ngjyrues. 

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha