VITAMIN C 500 mg X 120 TABLETA TË PËRTYPSHME - JAMIESON

1,340 LEKË Ex Tax: 1,340 LEKË

Kodi i Produktit: 064642020314

Brands JAMIESON - NATURAL SOURCES

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

VITAMIN C 500 mg X 120 TABLETA TË PËRTYPSHME - JAMIESON

rshkrimi i produktit

Jamieson Vitamina C të përtypshme 500 mg.

I disponueshëm në dy shije: 

1- Tangy Orange ofron të gjitha vetitë e vitaminës C në një tabletë me aromë të shijshme me portokall.

2- Exotic Tropical Fruit.

Përdorimi

Të rriturit: përtypni 1 - 4 tableta në ditë. Te Ruhet në mes 15ºC dhe 25ºC, te mbahet larg fëmijëve. 

Paketimi: 100 + 20 tableta.

Informacione ushqyese:

Vitamina C 500 mg (Acid Askorbik, Askorbat Natriumi) 
Mbështetja e Përzierjes Botanike 7 mg  
Derivat nga rutin (Dimorphandra mollis, pod), hesperidin (Citrus sinensis, fruta), bioflavonoidet e agrumeve (Citrus limon, lëkurë), qershi acerola (4: 1) ekstrakt (Malpighia glabra, fruta) ekuivalente me 5,76 mg barishte të papërpunuara, hips u ngrit (Rosa canina, fruta).

Gjithashtu përmban:

Celuloza, acidi stearik i perimeve, magnez stearat perime, silicë, aromë natyrale e portokall, dekstrozë, sukralozë.

JO gluten, lactose, ngjyra artificiale, flavors ose preservatives.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha