SUN SCREEN COLOR VELVET FACE 50 ml - SPF 30 - FREZYDERM

2,800 LEKË Ex Tax: 2,800 LEKË

Kodi i Produktit: 5202888222399

Brands FREZYDERM

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

SUN SCREEN COLOR VELVET FACE 50 ml - SPF 30 - FREZYDERM

Formulë shkencore inovative kundër diellit.

Siguron mbrojtje efektive qelizore, efekt mat dhe lekurë e freskët.

- Me ngjyrë natyrale.

-Për të gjithë tipet e lëkurës.

-Për të gjitha moshat.

- Jo vajor.

-Rezistent ndaj ujit.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha