PREMIUM KING HONEY X 2 BUSTINA - MJALT AFRODIZIAK

1,200 LEKË Ex Tax: 1,200 LEKË

Kodi i Produktit: 3901591460051

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

PREMIUM KING HONEY X 2 BUSTINA - MJALT AFRODIZIAK

Honey King Premium është një përzierie 100% bimore me efekt afrodiziak, efektive si për burra ashtu edhe gra, gjë që e bën jetën më seksuale më aktive. 

Efektet tek burrat:

Eshtë një shtesë bimore e besueshme që mund të përdoret në mënyrë të sigurt në problemet e ereksionit (impotencë mashkullore) dhe te ieakulacionit (derdhjes) së parakohshme.

Efektet tek gratë:

Më shumë kënaqësi dhe rehati.
Rritja e dëshirës seksuale.
Reduktimi i frikës dhe ankthit.
Rritja e dëshirës seksuale tek gratë.
Zgjidh problemin e thatësisë vaginale.
Rritje e intensitetit dhe kënaqësisë seksuale.


Kjo barishte afrodiziake rritet në shumë pjesë të Azisë dhe Evropës. Efekti i saj u zbulua kur njerëzit e kuptuan se ndryshoi sjelljen seksuale të kafshëve që po hanin gjethet e saj.

Rekomandohet të përdorni një bustinë në 24 orë.

Para përdorimit, përzieni plotësisht. Pas 30 minutash përdorimi do të filloni të shihni efektet.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar brenda 24h, Mbajeni larg fëmijëve.

Nënat shtatzëna, individë me një gjendje të njohur mjekësore, të tilla si problemet e zemrës, duhet të konsultoheni me një mjek përpara se të përdorni këtë ose ndonjë shtesë tjetër dietike.

Ruani në një vend të freskët dhe të thatë.

PS: Garantohet konfidencialiteti i përmbajtjes së pakos gjatë transportit dhe në dorëzim.

Transportuesi nuk e di përmbajtjen e pakos.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha