ÇAJ JESHIL X 30 TABLETA - THE VERDE X 30 TABLETA - PHYTO GARDA

950 LEKË Ex Tax: 950 LEKË

Kodi i Produktit: 8051490300851

Brands PHYTO GARDA

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

ÇAJ JESHIL X 30 TABLETA - THE VERDE X 30 TABLETA - PHYTO GARDA

Ekuilbri i peshës së trupit - 

  • -Tonik kundër lodhjes mendore
  •  Antioxidant
  •  Përmbajtje e lartë e përbërësit aktiv
  •  Lëshim i ngadaltë dhe i mbrojtur nga aciditeti i stomakut.
  •  Pa gluten
  •  Pa Laktozë

Indikimet:

Shtesë ushqimore në tableta rezistente ndaj aciditetit të stomakut dhe me lëshim të ngadalshëm të pricipeve aktive. Eshtë i indikuar në promovimin e ekuilibrit të peshës trupore dhe drenazhit të lëngjeve të trupit. Eshtë gjithashtu i dobishëm si një tonik kundër lodhjes mendore. Ka veti antioksiduese.

Përbërësit:

Ekstrakti i thatë i Teajit jeshil (Camellia sinensis (L.) Kuntze, maltodextrin) lë 30% në gallate epigallocatechin (EGCG); agjentë kundër pastrimit: kripërat e magnezit të acideve yndyrore, dioksidi i silikonit, fosfati i dikikiumit; agjent bulking: celulozë, karboksimetilcelulozë natriumi e ndërlidhur; Agjentët e veshjes: etilcelulozë, alginate natriumi, acide yndyrore; ngjyra: E171, E141; trigliceridet e zinxhirit të mesëm.=

METODA E PERDORIMIT:

1 tabletë në mëngjes pas ushqimit dhe mundësisht, sipas nevojës, 1 pas drekës.

PAKETIMI:

Kuti me 30 tableta.Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha