GO UP X 16 BUSTINA - ESI

1,300 LEKË Ex Tax: 1,300 LEKË

Kodi i Produktit: 8008843128778

Brands ESI

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

GO UP X 16 BUSTINA - ESI

Suplement ushqyes që redukton lodhjen, rrit energjinë, vitalitetin dhe performancën ditore.

Përmban:  Magnesiumi, Zinku, Argininë, Carnitinë, të cilat stimulojnë metabolizmin e qelizave për prodhimin e energjisë tek trupi jonë duke mposhtur lodhjen fizike dhe psikologjike.

GO UP u jep fuqi edhe funksioneve cerebrale duke stimuluar përqëndrimin, funksionet konjitive dhe jep me shumë energji për aktivitetet tona të përditshme ose sportive.

Përdorimi: 1-2 bustina ne ditë, sic janë ose të holluara me ujë.

Paketimi: 16 bustina x 20 mL.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha