COQ10 OMEGA 3 x 30 KAPSULA - JAMIESON

2,900 LEKË Ex Tax: 2,900 LEKË

Kodi i Produktit: 064642058706

Brands JAMIESON - NATURAL SOURCES

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

COQ10 OMEGA 3 x 30 KAPSULA - JAMIESON

Një shtesë ushqyese e plotë dhe e ekuilibruar në acide yndyrore omega- DHE Coenzima Q10, e krijuar për njerëzit që nuk konsumojnë mjaftueshëm acide yndyrore thelbësore dhe yndyrna të mira për shkak të një diete për humbje peshe ose nga shkaqe të tjera.

Shumë e dobishme për shëndetin e zemrës, për uljen e kolesterolit dhe rritjen e imunitetit, dhe rritjen e memories.

Përdorimi: 1-3 herë në ditë pas ushqimit.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha