OMEGA 3 MINI GELS 500 mg X 90 KAPSULA - NOW®

1,500 LEKË Ex Tax: 1,500 LEKË

Kodi i Produktit: 733739016843

Brands NOW® FOODS

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

OMEGA 3 MINI GELS 500 mg X 90 KAPSULA - NOW®

Një shtesë ushqyese e plotë dhe e ekuilibruar në acide yndyrore omega-3, e krijuar për njerëzit që nuk konsumojnë mjaftueshëm acide yndyrore thelbësore dhe yndyrna të mira për shkak të një diete për humbje peshe ose nga shkaqe të tjera.

Shumë e dobishme për shëndetin e zemrës, për uljen e kolesterolit dhe rritjen e imunitetit.

Përdorimi: 2 kapsula 1-3 herë në ditë pas ushqimit.

Fëmijët mbi 5 vjeç: 1 në ditë.Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha