OMEGA 3 6 9 (1200 mg) X 90 PERLA - WEBBER NATURALS

1,700 LEKË Ex Tax: 1,700 LEKË

Kodi i Produktit: 625273079241

Brands WEBBER NATURALS

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

OMEGA 3 6 9 (1200 mg) X 90 PERLA - WEBBER NATURALS

Një shtesë ushqyese e plotë dhe e ekuilibruar në acide yndyrore omega-3, -6 dhe -9, e krijuar për njerëzit që nuk konsumojnë mjaftueshëm acide yndyrore thelbësore dhe yndyrna të mira për shkak të një diete për humbje peshe ose nga shkaqe të tjera.

Shumë e dobishme për shëndetin e zemrës, për uljen e kolesterolit dhe rritjen e imunitetit.

Përdorimi: 3 herë në ditë 1-2 kapsula pas ushqimit.

Fëmijët mbi 5 vjeç: 1 në ditë.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha