IMMUNOKUR X 20 TABLETA - GRICAR

1,400 LEKË Ex Tax: 1,400 LEKË

Kodi i Produktit: 8018799114992

Brands GRICAR

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

IMMUNOKUR X 20 TABLETA - GRICAR

LATTOFERRINA PLUS

• E DOBISHME PËR FUNKSIONIN NORMAL TË SISTEMIT IMUNUNITAR,

• KONTRIBUON NE REDUKTIMIN E LODHJES FIZIKE,

• PA LAKTOZE,

• PA GLUTEN.

IMMUNOKUR është një suplement ushqimor i bazuar në Vitamina C, Vitaminë D3, Laktoferinë dhe Zink.

Vitamina C kontribuon në zvogëlimin e lodhjes dhe lodhjes dhe së bashku me Vitaminën D3 dhe Zinkun kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.  

MËNYRA E PËRDORIMIT:

Rekomandohet marrjA e 1 ose 2 tabletave në ditë

PËRBËRËSIT:  Për dozë (2 tableta)     % NRV *
Vitamina            C 240 mg                       300%
Laktoferinë        200 mg
Vitamina D3      20 mcg                           400%
Bisglicinat e zinkut  75 mg
Nga të cilat Zink      15 mg                      150%

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha