COLD &FLU X 90 TABLETA TË PËRTYPSHME - ADRIEN GAGNON

1,400 LEKË Ex Tax: 1,400 LEKË

Kodi i Produktit: 063935023537

Brands ADRIEN GAGNON

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

COLD &FLU X 90 TABLETA TË PËRTYPSHME - ADRIEN GAGNON

Integrator i përshtatshëm për të luftuar simptomat e gripit dhe ftohjes. 

  • Lehtëson simptomat e ftohjes
  • Qetëson dhimbjet e fytit
  • Ndihmon në forcimin e sistemit imunitar. 

Përmbajtja:
- Vitamine C
- Zink
- Ekstrakte të bimëEchinacea.
Përdorimi:
Keshillohet perdorimi i 1-3 tabletave ne dite te cilat jane ne formen e karameleve qe shkrihen ne goje.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha