PRODEVITA® X 30 TABLETA

3,450 LEKË Ex Tax: 3,450 LEKË

Kodi i Produktit: PRODEVITA®

Brands

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

PRODEVITA® X 30 TABLETA 

ProDeVita® (kuti x 30 tableta)
ProDeVita® është një formulim i ndërtuar nga përbërësit si:
Laktoferinë (100mg),
Vitaminë C (500mg),
Vitaminë D (2000 UI ),
Zink (50mg)
Melatoninë (3mg)
të cilët kontribuojnë në nxitjen dhe shtimin e imunitetit të organizmit”.
✅ Një suplement ushqyes i bazuar në udhëzimet ndërkombëtare të menaxhimit të COVID-19 (1)
✅ Lehtësi në përdorim – Doza e rekomanduar 1 tabletë në ditë me 1 marrje.
✅ Një produkt kosto-ekonomik krahasuar me alternativat e veçanta ose kombinimet e tyre
✅ Prodhuar në Itali sipas standardeve më të larta të EU

PËRDORIMI: 1 TABLETË NE DITË.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha