DEVIRAL FUQIZUES IMUNITETI X 30 KAPSULA - FORTEX

1,800 LEKË Ex Tax: 1,800 LEKË

Kodi i Produktit: 3800212716303

Brands FORTEX

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

DEVIRAL FUQIZUES IMUNITETI X 30 KAPSULA - FORTEX

Deviral është një produkt që ndihmon në rritjen e imunitetit të organizmit. Ai përmban ekstrakte të disa rrënjëve të thata të bimëve si dhe Vitaminën С dhe Zinkun. Deviral ndihmon suksesshëm në funksionin normal të sistemit imunitar dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ. Ai gjithashtu lehtëson gjendjet që vijnë si rezultat i gripit dhe infeksioneve virale, sidomos në infeksionet e rrugeve të frymëmarrjes.

rdorimi: 

Fëmijët 5-12 vjec 2 herë në ditë nga 1 kapsulë (në mëngjes dhe në darkë).

Fëmijët mbi 12 vjec dhe të rriturit 2 kapsula në mengjes dhe 2 në darkë.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha