iHEALTH– WAVE, KONTROLLUES AKTIVITETI, GJUMI DHE NOTI

8,500 LEKË Ex Tax: 8,500 LEKË

Kodi i Produktit: 855111003965

Brands iHEALTH

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

iHEALTH– WAVE, KONTROLLUES AKTIVITETI, GJUMI DHE NOTI

iHealth Wave

Stili takon funksionalitetin
Me një dizanj fin dhe elegant është aksesori perfekt për në palestër, zyrë apo kur lëvizni jashtë qytetit. Përdorni orën Wave në kyç për të gjurmuar aktivitetin tuaj të përditshëm, aktivitetin sportiv, notin dhe gjumin.

Zhytu me iHealth Wave

Ora e zgjuar iHealth Wave është një pajisje e izoluar nga uji gjë që e bën perfekte për të gjurmuar dhe notin. Njeh deri në 3 lloje noti.

Arrij qëllimet që i ke vendosur vetes

Vendosni qëllimet tuaja dhe monitoroni rezultatet. Përdorni njoftimet e zgjuara që t’ju lajmërojnë që në momentin e zgjimit me një dridhje të lehtë për një zgjim sa më të mirë. Ora është e integruar plotësisht me të gjithë ekosistemin e produkteve iHealth  që tju mbështesë dhe motivijë në një stil jetese të shëndetshëm.

Qëndro i lidhur

Sinkronizim me një prekje nëpërmjet teknologjisë Smart Bluetooth, për një gjurmim në kohë reale të aktivitetit tuaj apo për ti ndarë me miqtë apo instruktorin e palestrës nëpërmjet aplikacionit iHealth MyVitals.

Karakteristika teknike

 • Përmasat: 37x37x10mm
 • Byzylyku: 13.5cm – 22cm
 • Modeli: AM4
 • Standarti i lidhjes: Bluetooth 4.0 BLE
 • Rezistent ndaj ujit deri në 50 metër thellësi
 • Lloji i baterisë: Lithium-polymer
 • Mënyra e karikimit: fishë magnetike

Brenda në kuti gjeni:

 • 1 Orë iHealth Wave
 • 2 byzylykë (i zi dhe gri)
 • 1 kapëse për kyçin
 • 1 byzylyk gjumi
 • 1 karikues
 • 1 manual përdorimi

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha