QUMËSHT KENDAMIL MEDI + ANTI - COLIC - 400 g 0-12 MUAJSH

2,000 LEKË Ex Tax: 2,000 LEKË

Kodi i Produktit: 5056000503237

Brands KENDAMIL

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

QUMËSHT KENDAMIL MEDI + ANTI - COLIC  - 400 g 0-12 MUAJSH

Formula e qumeshtit Medi+ Anti Colic eshte e pershtatshme per te gjitha bebet nga mosha 0 deri 12 muajsh te cilet vuajne nga kolikat ose konstipimi. Permban proteina qumeshti dhe niseshte te hidrolizuara pjeserisht si dhe laktoze te reduktuar. Posacerisht per bebe me problematika shendetesore si ato te lartepermendura.

Kujdes! Ushqimi me qumesht gjiri eshte me e mira per beben tuaj.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha