QUMËSHT KENDAMIL MEDI + LACTOSE FREE - 400 g 0-12 MUAJSH

2,000 LEKË Ex Tax: 2,000 LEKË

Kodi i Produktit: 5056000503060

Brands KENDAMIL

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

QUMËSHT KENDAMIL MEDI + LACTOSE FREE - 400 g 0-12 MUAJSH

Formula e qumeshtit Medi+ Lactose Free eshte e pershtatshme per te gjitha bebet nga mosha 0 deri 12 muajsh te cilet jane intolerant ndaj laktozes. Prodhuar ne Lake District – zone e mbrojtur nga UNESCO – dhe e pasuruar me DHA e EPA nga algat per te shmangur plotesisht mundesine e kontaminimit nga metalet e renda qe gjenden tek vaji i peshkut.Formula nuk eshte e pershtatshme per bebet qe jane intolerant ndaj protesines se qumeshtit te lopes.

Kujdes! Ushqimi me qumesht gjiri eshte me e mira per beben tuaj.

5056000503060


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha