HPA® LANOLIN NIPPLE CREAM - LANSINOH®

2,300 LEKË Ex Tax: 2,300 LEKË

Kodi i Produktit: 5060062996104

Brands LANSINOH®

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

HPA® LANOLIN NIPPLE CREAM - LANSINOH®

Kremi i gjirit HPA Lanolin

Kremi i gjirit 100% natyral Hpa Lanolin ka ndihmuar nënat të vazhdojnë ushqyerjen e foshnjeve me gji për mbi 30 vite duke qetësuar dhe mbrojtur thithkat e lënduara dhe të plasaritura. Efekti i Hpa Lanoline është i testuar klinikisht. Lansinoh HPA® Lanolin ka fituar më shumë se 20 çmime vetëm në SHBA duke e bërë atë kremin më të mirë të gjirit për nënat që ushqejnë foshnjet e tyre me gji. Jo vetëm që mund ta përdorni si kremin e thithkave gjatë gjidhënies, por ai mund të përdoret si balsam buzësh për buzët e plasaritura, lëkurë të ndjeshme siç janë ekzema ose alergjitë, lëkurë të thatë ose kur keni prerje dhe djegie. Vlerësuar me çmim Gold 2021 për të tretin vit radhazi.

Karakteristikat kryesore

• Qetëson dhe mbron thithkat e lënduara dhe të çara.
• Është 100% i pastër, pra plotesisht natyral.
• Lansinoh HPA® Lanolin është i vetmi krem për gjirin që i jepet Vula e Miratimit nga Fondacioni Britanik i Alergjisë.
• Rekomanduar nga profesionistët e kujdesit shëndetësor dhe nëna në të gjithë botën.
• Pa aditivë, ruajtës ose kimikate, që do të thotë se nuk ka nevojë të hiqet para se të ushqeni foshnjen tuaj me gji.
• Vlerësuar me çmim Gold 2021 për të tretin vit radhazi.
• Rekomandohet të përdoret dhe gjatë muajve të fundit të shtatzanisë.Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha