60 DISPOSABLE BREAST PADS - LANSINOH®

1,400 LEKË Ex Tax: 1,400 LEKË

Kodi i Produktit: 5060062991000

Brands LANSINOH®

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

60 DISPOSABLE BREAST PADS - LANSINOH®

Kopeta një përdorimëshe të gjirit

 

Kopetat e gjirit një përdorimëshe Lansinoh janë tepër komode, super përthithëse dhe të krijuara për t’u përshtatur në mënyrë të përkryer me çdo madhësi gjiri. Ato konsiderohen si kopetat më të mira një përdorimëshe në SHBA.

Karakteristikat kryesore

• Të papërshkueshme nga qumështi i gjirit, për një ndjesi të thatë dhe të rehatshme gjatë gjithë kohës.
• Secila nga ato përmban dy shirita ngjitës për ta mbajtur ate të palëvizshme.
• Bën të mundur përthithjen superiore të qumështit të gjirit pa depërtuar në rroba.
• Pako me 24 ose 60 copë
• Brenda pakos çdo kopetë, vjen me paketim më vete.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha