SILICONE BREAST PUMP - LANSINOH®

2,400 LEKË Ex Tax: 2,400 LEKË

Kodi i Produktit: 5060420233025

Brands LANSINOH®

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

SILICONE BREAST PUMP - LANSINOH®

Pompë silikoni për mbledhjen e qumështit të gjirit

 

Të ruash çdo pikë qumështi të gjirit. Ushqyerja me gji shpesh krijon një rënie të qumështit nga të dy gjinjtë, që do të thotë se qumështi nga gjiri në të cilin nuk po ushqehet foshnja ose që ti nuk po pompon mund të shkojë dëm. Duke përdorur thithje natyrale, kjo tërheqëse e qumështit të gjirit siguron mbledhjen pa duar të qumështit të gjirit që rrjedh.

Karakteristikat kryesore

• Dizajn i lehtë, dhe i thjeshtë për tu përdorur, që do të thotë ju mund ta mbani atë në çantën tuaj të dorës kur nuk jeni në shtëpi.
• Tepër e rehatshme dhe e pajisur me një rrip praktik që mund të vihet në qafë për tu siguruar që qumështi të mos derdhet
• Ajo është e përbërë nga 100% silikon i butë fleksibel
• Pa BPA dhe BPS, PCV
• Mund të lahet në lavastovilje

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha