ORGANIC NIPPLE BALM 60 mL - LANSINOH®

2,600 LEKË Ex Tax: 2,600 LEKË

Kodi i Produktit: 5060420231991

Brands LANSINOH®

Pikë shpërblimi:

Disponueshmëria: Në Stock

ORGANIC NIPPLE BALM 60 mL - LANSINOH® 

Nipple Balm (Balsami i thithkave)

Balsam Organik 100% , i çertifikuar në USDA. Vlerësuar në vendin e parë si balsami më i mirë nga mama dhe doktorë në të gjithë botën. Ky ilaç me bazë bimore është punuar me dorë për t’u kujdesur për lëkurën e thatë si dhe për t’i lënë thithkat e buta. Përzierja unike e përbërësve organikë të Lansinoh është e sigurt për foshnjën dhe e krijuar posaçërisht për ushqyerjen me gji, pa asnje erë, shije apo ngjyrë.

Karakteristikat kryesore

• I sigurt për nënën; I përshtatshëm për përdorim gjatë shtatëzënësisë në lëkurë të thatë dhe që kruhet.
• I sigurt për foshnjën;
• I përshtatshem për ushqyerjen me gji.
• Pa erë, shije ose ngjyrë, kështu që foshnja nuk do ta vëreje.
• Nuk ka nevojë të hiqet para ushqyerjes me gji.
• Hipoalergjik dhe pa aditivë, konservantë, dhe parabene.
• Ky ilaç me bazë bimore është krijuar për t’u kujdesur për lëkurën e thatë dhe per të patur thithka te buta.
• Bërë me 7 përbërës organikë për të ndihmuar ne zbutjen dhe qetësimin e lëkurës. Mund te perdoret dhe ne lëkurë te ndjeshme.

 

Si të perdoret gjatë shtatëzanisë?
Nese keni nje lekurë te thatë te tendosur dhe kruarje atëhere aplikojeni në lëkurën tuaj dhe fërkojeni me lëvizje të butë rrethore.

Si të përdoret gjatë gjidhënies?
Lani duart tërësisht. Vendosni një sasi per te gjithë zonën e thithkes pasi te keni ushqyer foshnjen ose sipas nevojës.

Specifikim
7 përbërësit natyralë janë: vaji i farës së lulediellit, vaji i ullirit, dylli i bletës, vaji i kokosit, gjalpi Shea, ekstrakti i luleve Calendula dhe Vaji i kernelit të Arganit, të gjithë organikë dhe të çertifikuar.


Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer
    Bad           Mirë
Captcha